لطفا قبل از اقدام به خرید ، جهت استعلام قیمت قطعی و موجودی تماس حاصل فرمایید :

۸۸۷۵۸۵۹۷ | ۸۸۷۵۸۶۹۹ | ۸۸۷۳۹۰۰۰

سبد خريد 0 سبد خريد 0
0 کالا

لوله و اتصالات مانیسمان رده 40


صعودی
  1. حذف
    دسته :
    لوله و اتصالات مانیسمان رده 40

لوله مانیسمان رده 40 با قطر ½ الی 16 اینچ تولید و عرضه می گردد . یکی از پر مصرف ترین لوله های بدون درز فولادی براساس نیاز لوله مانیسمان رده 40 می باشد . این لوله ها با استفاده از روش های مختلف تولید می شوند . به عنوان مثال قطرهای ½ تا 8 اینچ به روش نورد مداوم بر روی سمبه ی ماتریس ، قطرهای 2 تا 8 اینچ به روش ارهارد و قطرهای 5 تا 16 اینچ به روش نورد بر روی توپی لغزان تولید و عرضه می شوند . به دلیل استحکام و سایز مناسبی که لوله مانیمسان رده 40 دارد در صنعت آتش نشانی به وفور مورد استفاده قرار می گیرد .

بر قیمت لوله مانیسمان رده 40 عوامل بسیار زیادی تاثیرگذار می باشند . قیمت لوله مانیسمان رده 40 به برند و شرکت تولید کننده ، کشور سازنده ، کیفیت مواد مورد استفاده در تولید آن ، درصد خلوص فولاد ، مقاومت مکانیکی ، مقاومت شیمیایی و غیره وابسته است .

هر لوله ای که توسط برند و شرکت معتبر تولید شود ، همراه با شناسنامه ی محصول عرضه می گردد . در روند تولید محصول استاندارد و با کیفیت استانداردهای جهانی در نظر گرفته می شوند . به همین دلیل از قیمت و کیفیت بالاتری برخوردار هستند .

برای خرید به لینک زیر مراجعه فرمایید :

خرید لوله و اتصالات مانیسمان

طراحی سایت با مهریاسان
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){ dataLayer.push(arguments); } gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-99835259-2');