فروش ویژه پلیران با 20 درصد | لوله و اتصالات آذین و نیوپایپ با 19 درصد تخفیف


لطفا قبل از اقدام به خرید ، جهت استعلام قیمت قطعی و موجودی تماس حاصل فرمایید :


سبد خريد 0 سبد خريد 0
0 کالا

اتصالات برزیل


صعودی
  1. حذف
    دسته :
    اتصالات برزیل

اینفوگرافیک گالوانیزه برزیل

لوله و اتصالات گالوانیزه یکی از پرکاربردترین لوله ها و اتصالات درصنعت و ساختمان سازی بشمار می روند. این لوله و اتصالات به دلیل آبکاری که از فلز روی (Zn) بر روی سطحشان وجود دارد، در مقابل خوردگی مقاوم بوده و در محیط های مرطوب و اسیدی بیشتر دوام می آورند و کارایی بهتری دارند. از بزرگترین مزیت های لوله و اتصالات گالوانیزه مقاومت بیشترشان در برابر زنگ زدگی در مقایسه با اتصالات سیاه و مسی می باشد.
اتصالات گالوانیزه دارای هزینه تولید کمتری مخصوصا نسبت به اتصالات مانیسمان بوده و بهترین گزینه برای خطوط آبرسانی ساختمان ها و مصارف بهداشتی می باشند.

این اتصالات ساخت کشور برزیل بوده و به همین علت به آنها اتصالات گالوانیزه برزیل هم می گویند. اتصالات گالوانیزه توپی (TUPY) برزیل همانطور که از نام آن مشخص می باشد یک نوع اتصال آبکاری شده از جنس چدن است و بعد از آبکاری گرم به صورت اتصالات دنده ای گالوانیزه فشارقوی و معمولی تولید میگردد.  اتصالات توپی برزیل از نظر ریخته گری و کیفیت ساخت مدل بسیار مرغوب و درجه یکی است ولی همین مطلب باعث می شود که از سایر همتاهای خود در بازار قیمت بالاتر و کیفیت بیشتری داشته باشد. استاندارد اتصالات دنده ای گالوانیزه توپی بر اساس ASME B16.11 و قسمت رزوه های اتصالات گالوانیزه برزیل بر اساس استاندارد NPT می باشد.

انواع اتصالات گالوانیزه برزیل

زانو گالوانیزه: برای تغییر جهت جریان به صورت 90 درجه و 45 درجه از زانو گالوانیزه استفاده می شود. زانو گالوانیزه توپی برزیل به صورت مادگی تولید می شود (هر دو سمت زانو گالوانیزه از داخل دنده می شود).
سه راهی گالوانیزه: برای انشعاب گرفتن از لوله گالوانیزه می توان از سه راهی استفاده کرد. سه راهی گالوانیزه به دو دسته سه راهی مساوی ( سایز ورودی، خروجی و انشعاب مساوی است) و سه راهی تبدیلی (سایز انشعاب از سایز ورودی و خروجی کمتر است) تقسیم بندی می شود. سه راهی گالوانیزه برزیل همانند زانو گالوانیزه به صورت مادگی دنده خورده است.
تبدیل گالوانیزه: برای تغییر سایز در مسیر لوله کشی از تبدیل های گالوانیزه استفاده می شود. تبدیل گالوانیزه به صورت یک طرف از داخل دنده (مادگی) و یک طرف از بیرون دنده (نری) می باشد.
مهره ماسوره گالوانیزه: یکی از مهمترین و حیاتی ترین اقلام اتصالات گالوانیزه مهره ماسوره می باشد. به دلیل اهمیت آب بندی در مهره ماسوره ها توجه زیادی به این اتصال می شود. وظیفه مهره ماسوره ایجاد فاصله بین خطوط برای باز کردن راحت اقلام لوله کشی می باشد.
در پوش گالوانیزه: برای بست انهای خط لوله گالوانیزه از درپوش استفاده می شود. درپوش های گالوانیزه به صورت توپیچ بوده و از داخل دنده می خورد . لیست قیمت درپوش های گالوانیزه توپی برزیل در سایت پایپ کالاموجود می باشد.
مغزی گالوانیزه: مغزی گالوانیزه برزیل اتصالی است که وظیفه آن تبدیل اتصالات نر و ماده به یکدیگر می باشد.

طراحی سایت با مهریاسان
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){ dataLayer.push(arguments); } gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-99835259-2');