با توجه به نوسانات ارز و بروزرسانی قیمت ها توسط تامین کنندگان ، لطفا قبل از اقدام به خرید ، جهت استعلام قیمت قطعی و موجودی تماس حاصل فرمایید :


سبد خريد 0 سبد خريد 0
0 کالا

نکات استفاده از پوشش اب بندی دو جزئی

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ --- کد خبر ۴۶۷

پوشش آب بندى دو جزئى یک ماده عایق دو جزیى بر پایه سیمان مى باشد که داراى خاصیت کشسانى فوق العاده است. این محصول جهت عایق کارى سطوح و دیوار اماکنى که به طور دایم در معرض رطوبت و آب قرار دارند مانند: حمام و سرویس هاى بهداشتى، کارواش، استخرهاى شنا(خانگى و ورزشى)، تانکرهاى آب تا عمق 50 متر، سونا و بالکن، مناسب است. ترکیب این محصول 15 کیلوگرم پودر سیمانى و 5 کیلوگرم مایع بر پایه رزینهاى اصلاح شده مى باشد که پس از ترکیب ملاتى سیمانى ایجاد شده و بر روى سطوح مورد نظر قابل اعمال مى باشد. خاصیت ضد آب مى تواند بر روى پوشش هاى همگن یا غیر همگن در فضاى داخلى ساختمان و یا فضاى خارجى سازه ایجاد گردد.

خواص                                                       

 • رفع نفوذپذیرى و آب بندى مقاطع مورد کاربرد
 • محافظت سطوح در برابر کربناسیون و نفوذ یون کلر
 • توانایى ازدیاد طول و انعطاف پذیرى بسیار زیاد به علت وجود جزء اکریلیکى
 • قابلیت پل زدن بر روى ترك هایى با عرض 1 میلى متر
 • مقاومت زیاد در برابر سرما و انقباض در زمستان
 • افزایش مقاومت سیمان هاى معمولى و تقویت شده در برابر خوردگى
 • ایجاد قابلیت تنفس براى بتن
 • ضد جلبک و خزه
 • مقاوم در برابر تابش اشعه ماوراء بنفش
 • غیر سمى و غیر قابل اشتعال
 • رفع نشت و نم زدگى حمام ها، زیرزمین ها و بالکن هاى قدیمى
 • ایزولاسیون آب نماها و باغ بام ها

اماده سازی سطوح                                     

سطوح مورد اعمال باید تمیز، مستحکم و عارى از هرگونه ذرات سست، گرد و غبار، چربى، رنگ، پرایمر یا پوشش هاى قدیمى باشد. سطوح مورد استفاده باید کاملا داراى خلل و فرج و تراز باشد تا حداکثر چسبندگى ایجاد گردد. سوراخ هاى با عرض بزرگتر از یک میلى متر باید با سیمان پر شوند و سطوح تراز شده و در صورت وجود نقاط نوك تیز باید آنها را از سطح جدا نمود. سطوحى که در محیط هاى بسته قرار دارند باید در برابر خشک شدن سریع محافظت شوند. توجه شود که قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید در هنگام عملیات خشک شدن اثرات مخربى دارد.

نحوه مصرف                                              

با استفاده از همزن برقى دو جزء مایع و پودرى را مخلوط نمایید. توجه داشته باشید جهت میل به سمت مخلوطى همگن، همیشه جزء پودرى به جزء مایع افزوده گردد و در حین افزودن جزء پودرى به جزء مایع، همزن برقى روشن باشد، هم زدن تا زمانى که هیچ کلوخه یا توده در مخلوط دیده نشود باید ادامه داشته باشد. بعد از اختلاط کامل به مدت پنج دقیقه به مخلوط استراحت دهید. براى هر 15 کیلو گرم از پودر پوشش دو جزئى (جزء A) 5 کیلو گرم جزء B احتیاج است. مواد آماده را با استفاده از قلم موى بزرگ یا یک غلطک دسته دار کوچک روى سطح اجرا نمایید و پس از خشک شدن سطحى لایه اول (دست به آن نچسبد) لایه دوم را روى آن اجرا نموده و پس از خشک شدن لایه دوم، به مدت 24 ساعت سطوح را با اسپرى نمودن مقدار مشخص آب شیرین مرطوب نگه دارید. ضخامت لایه نهایى با توجه به فشار آب و نوع کاربرى باید بین 1 تا 2 میلیمتر باشد. اضافات باقى مانده ماده بر روى ابزار و سطح را مى توان قبل از خشک شدن با آب شستشو داد، اما پس از سخت شدن، حذف اضافات باقى مانده ماده صرفا از طریق مکانیکى و ایجاد تنش امکان پذیر است. استفاده از پوشش آب بندکننده دو جزئى تنها در شرایط خشک و در دماى از °5C+ تا °25C+ و رطوبت نسبى زیر 80 درصد امکان پذیر است. باید توجه داشت خواص و مدت زمان و سرعت پخت این سیستم دو جزئى در شرایط محیطى مختلف متفاوت است.

نکات ایمنی                                               

در صورت تماس با چشم یا پوست شستشوى فورى با مقدار فراوان آب توصیه مى گردد. در صورت بروز هرگونه آلرژى با پزشک متخصص تماس حاصل شود. توصیه مى شود در هنگام مصرف از دستکش و عینک مخصوص استفاده شود.

خرید پوشش اب بندی دو جزئى

 

تگها : پوشش اب بندی , خرید پوشش اب بندی , اب بندی دو جزئى , پوشش
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
طراحی سایت با مهریاسان
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){ dataLayer.push(arguments); } gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-99835259-2');