با توجه به نوسانات ارز و بروزرسانی قیمت ها توسط تامین کنندگان ، لطفا قبل از اقدام به خرید ، جهت استعلام قیمت قطعی و موجودی تماس حاصل فرمایید :


سبد خريد 0 سبد خريد 0
0 کالا

نکات استفاده از پودر بند کشی

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ --- کد خبر ۴۶۳

پودر بند کشی بر پایه سیمان و پلیمر های اصلاح شده در رنگ بندی متنوع ، ضد باکتری و قارچ ، مستحکم و مقاوم در برابر ترک و خوردگی می باشد و حداکثر تا ضخامت 6 میلیمتر قابل اجرا است . این محصول جهت بند کشی انواع کاشی ، سرامیک ، سنگ های طبیعی و پرسلان در سطوح داخلی و خارجی ساختمان استفاده می شود .

خواص                                               

  • دارای تنوعی در 10 رنگ مختلف
  • ایجاد سطح کاملا همگن و یکنواخت بعد از اجرا 
  • قدرت پر کنندگی بالا
  • کاربرد و اجرای آسان
  • افزایش سرعت اجرا و کاهش زمان خشک شدن با استفاده از فرمولاسیون منحصر به فرد
  • قابل استفاده روی سطوح دارای سیستم گرمایش از کف
  • قابلیت شستشوی آسان بعد از خشک شدن

آماده سازی سطوح                              

سطوح مورد استفاده باید کاملا خشک ، تمیز و سخت باشد . شیارهای بند کاشی می بایست قبل از اجرا مرطوب گردد .

رنگ بندی پودر بندکشی                         

نحوه ی مصرف                                   

پودر بندکشى را با مقدار 1/5لیتر آب تمیز و سرد به خوبى مخلوط کرده و براى مدت 5دقیقه با همزن الکتریکى بهم بزنید تا هیچگونه توده یا کلوخه اى در آن مشاهده نشود. مطمئن شویدکه پودر بندکشى بعد از اتمام هم زدن، ظاهرى کاملا یکنواخت و رنگى مناسب داشته باشد. براى هر پنج کیلو گرم پودر بندکشى احتیاج به 1/5کیلوگرم آب سرد و تمیز مى باشد . در مرحله بعدى خمیر یکنواخت ایجاد شده را توسط ماله لاستیکى منعطف روى درزها اجرا نمایید . موارد باقى مانده و ضایعات سطحى ایجاد شده را پس از 15تا 20 دقیقه مى توان از روى سطح اعمالى پاك نمود . در مواردى که پودر بندکشى در خارج از ساختمان اجرا مى شود، به منظور جلوگیرى از تخریب این ماده توسط باران حین خشک شدن، سطح اجرا شده را با پوشش پلاستیکى به مدت 48ساعت محافظت نمایید . استفاده از پودر بندکشى غفارى مى بایست تنها در شرایط خشک و در دماى از ° +5 Cتا °+35 انجام گردد .

نکات ایمنی                                       

این ماده در صورت اختلاط با آب داراى خاصیت قلیایى مى گردد لذا در صورت تماس با چشم یا پوست، شستشوى فورى با مقدار فراوان آب توصیه مى گردد. در صورت بروز هرگونه آلرژى با پزشک متخصص تماس حاصل شود . توصیه مى شود در هنگام مصرف از دستکش و عینک مخصوص استفاده شود .
 

خرید پودر بندکشی

تگها : خرید پودر بندکشی , پودر بندکشی , بندکشی , استفاده از پودر بند کشی , کاشی و سرامیک
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
طراحی سایت با مهریاسان
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){ dataLayer.push(arguments); } gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-99835259-2');