با توجه به نوسانات ارز و بروزرسانی قیمت ها توسط تامین کنندگان ، لطفا قبل از اقدام به خرید ، جهت استعلام قیمت قطعی و موجودی تماس حاصل فرمایید :


سبد خريد 0 سبد خريد 0
0 کالا

مدیریت هوشمند انرژی با سیستم DEM سوپرپایپ

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ --- کد خبر ۴۷۶

سوپرپایپ با معرفی سیستم  DEM که یک تکنولوژی کنترلی است امکان صرفه جویی در مصرف انرژی تا 40% را فراهم آورد. در این سیستم، 60% گرمایش به صورت تابشی است و علاوه بر مقرون به صرفه بودن، آسایش و بهداشت را نیز در محیط های مسکونی، اداری و صنعتی فراهم می کند. این سیستم با استفاده از ترموستات‌های بی‌سیم، دقیقه به دقیقه شرایط فضاهای مختلف را مانیتور کرده و هر اتاقی را در دمای مطلوب نگه می‌دارد. این فن آوری نوین بالانس هیدرولیکی مدارها را به صورت خودکار انجام می‌دهد و بنابراین نه‌تنها در ابتدای نصب، بلکه در صورت انجام تغییراتی مانند تغییر پوشش کف، یا تغییر کاربری اتاق‌ها نیز نیازی به بالانس دستی مدارات وجود ندارد. این سیستم، هوشمندانه با سلیقه کاربر انطباق یافته و نه تنها باعث صرفه‌جویی بیشتر تا 12% می‌شود، بلکه تنظیم دما را در حد مطلوب شما با سهولت هر چه بیشتر و به صورت خودکار فراهم می‌آورد.

 

بالانس سیستم:

سیستم گرمایش کفی هوشمند DEM را برمبنای بازخوردهای دریافتی، تا حد آسایش استفاده‌کننده و در شرایط بهینه از نظر مصرف انرژی، و براساس تغییرات فصل‌ها، سبک زندگی خانواده و الگوی مصرف به طور خودکار تنظیم می‌ شود. چنانچه سیستم گرمایش کفی به‌خوبی بالانس نگردد، آب عمدتاٌ از مسیر با مقاومت کم‌تر (مسیر کوتاه‌تر) عبور نموده و از سایر مسیرها، دبی پائین‌تری عبور می‌نماید. از نتایج بالانس نبودن سیستم، اتلاف انرژی زیاد، و فراهم نبودن شرایط آسایش است. سیستم DEM‌ با دریافت بازخوردهای مربوط به زمان رسیدن به دماهای تنظیم‌شده در ترموستات‌های محیط‌های مختلف ساختمان، و با محاسبه دبی مدارها، به طور هوشمند و مداوم سیستم را بالانس می‌نماید و ضمن فراهم آوردن آسایش کاملاٌ مطلوب، همواره سیستم گرمایش کفی را در حالت بهینه مصرف انرژی قرار می‌دهد.

 

صرفه جویی بیشتر در مصرف انرژی:

ترموستات‌های معمول تا زمانی که دما تا حد نسبتا بالائی نسبت به دمایی که توسط کاربر تنظیم‌شده بالا نرود، سیستم را قطع نمی‌کند، لذا دامنه نوسانات دمای محیط، زیاد می‌باشد. به همین دلیل راندمان سیستم بسیار پایین آمده، و در واقع انرژی خیلی بیشتری مصرف خواهد شد. ولی با سیستم کنترل هوشمند DEM‌ با کاهش یافتن دامنه نوسانات دمای محیط، طبیعتاٌ تعداد قطع و وصل شیرهای برقی بیشتر شده، مصرف انرژی کاهش می یابد.

 

شیر کنترل/بالانسینگ کلکتور:

این مجموعه، شامل یک شیر برای کلکتور رفت و یک شیر برای کلکتور برگشت سیستم گرمایش کفی است. شیر برگشت، یک شیر قطع و وصل است که در صورت اضافه‌کردن یک سرشیر برقی مرکزی امکان کنترل توسط ترموستات را در گرمایش کفی اماکنی که مساحت زیاد و یکپارچه داشته باشند مقدور می‌سازد. به این ترتیب به جای کنترل انفرادی، کنترل یکپارچه‌ی همه‌ی مدارها در کلکتور گرمایش کفی، امکان‌پذیر می‌شود. در عین حال، شیر رفت، یک شیر بالانسینگ است که در صورت وجود دو یا چند کلکتور در سیستم گرمایش کفی، امکان بالانس نمودن کلکتورها را فراهم می‌کند.

 

مزیتها:

·         تا 12% صرفه جویی بیش‌تر در مصرف انرژی

·         کنترل صحت عملکرد مدارهای مختلف سیستم گرمایش کفی

·         تا 25% افزایش سرعت واکنش

·         نصب و استفاده آسان

·         سیستم بای‌پس برای محافظت از پمپ

·         بدون نیاز به بالانس دستی مدارها

·         بهبود در توزیع حرارت

·         کنترل وضعیت آب ورودی به سیستم از نظر امکان حصول به عملکرد مناسب در مدارات مختلف

 

امکانات اختیاری:

·         کنترل از طریق پیامک

·         ارتباط با سیستم‌های BMS با استاندارد KNX

·         اتصال به سنسور رطوبت

·         اتصال به سنسور کف

·         اتصال به سنسورهای دمای محیط خارج

·         سیستم کنترل موتورخانه (تغییر دمای آب با توجه به دمای محیط خارج)

 

خرید لوله و اتصالات سوپرپایپ

 


 

ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
طراحی سایت با مهریاسان
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){ dataLayer.push(arguments); } gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-99835259-2');