با توجه به نوسانات ارز و بروزرسانی قیمت ها توسط تامین کنندگان ، لطفا قبل از اقدام به خرید ، جهت استعلام قیمت قطعی و موجودی تماس حاصل فرمایید :


سبد خريد 0 سبد خريد 0
0 کالا

راهنمای خرید توالت فرنگی پارس سرام

تاریخ خبر : ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ --- کد خبر ۴۹۵

توالت فرنگی پارس سرام

جهت مشاهده محصولات پارس سرام (کلیک نمایید)


توالت فرنگی پارس سرام دارای جذب آب نزدیک به صفر می‌باشد که از تولید بوی نامطبوع در سرویس بهداشتی جلوگیری می‌کند. همچنین کلیه مدل های توالت فرنگی پارس سرام قبل از ورود به بازار، تست های مختلف از جمله تست مکش سیفون یا تست تخلیه آب مخزن را می‌گذرانند.

قبل از خرید توالت فرنگی لازم است به محل نصب آن در خانه خود توجه کنید. ارتفاع، ابعاد و آکس خروجی سه عامل مهم برای انتخاب اندازه توالت فرنگی هستند.

ابعاد توالت فرنگی: برای انتخاب ابعاد باید به مساحت سرویس بهداشتی توجه کنید. عرض یک توالت فرنگی استاندارد معمولا کمتراز ۵۰ سانتی‌متر و طول آن بین ۵۵ تا ۷۵ سانتی‌‌متر متغیر است. از نظر فرم نیز مدل‌های بیضی و مستطیل فضای بیشتری نسبت به مدل گرد اشغال می‌کنند. اما راحتی و قرارگیری پاها در مدل بیضی بهتر است.

ارتفاع توالت فرنگی: برای کسانی که مشکلات کمر و زانو دارند ارتفاع زیاد بهتر است (۴۰ الی ۶۵ سانتی‌متر). اما برای افراد کوتاه قد و کودکان ارتفاع می‌تواند اذیت‌کننده باشد برای مثال ارتفاع مناسب یک کودک ۳۵ سانتی‌متر است. به همین دلیل حتما به شرایط اعضای خانواده دقت کند و یک ارتفاع معقول را درنظر بگیرید.

آکس توالت فرنگی: آخرین نکته توجه به آکس توالت فرنگی است. به فاصله لوله خروجی توالت فرنگی تا لبه دیوار پشتی آکس می‌گویند. اگر آکس توالت فرنگی که می‌خرید با فضای شما همخوانی نداشته باشد در نصب به مشکل می‌خورید.

قانون طلایی انتخاب آکس ساده است: آکس توالت فرنگی که انتخاب می‌کنید حتما باید کمتر یا حداقل مساوی آکس فضای شما باشد. برای مثال اگر لوله فاضلاب کف سرویس بهداشتی در خانه شما، تا دیوار ۳۰ سانتی‌متر فاصله دارد، شما می‌توانید یک توالت فرنگی با آکس ۲۸،۲۹،۳۰ و کمتر خریداری کنید. اکثر مدل‌های توالت فرنگی آکسی بین ۱۸ تا ۳۰ سانتی‌متر دارند.

-  مکانیزم تخلیه در توالت فرنگی پارس سرام

1- سیستم تخلیه توالت فرنگی گردابی: در این روش تخلیه، آب به وسیله منفذی که درون مخزن آب سیفون قرار دارد، وارد کاسه توالت فرنگی شده و سپس با چرخش تخلیه می شود. این نوع سیستم، آب زیادی مصرف کرده و زمان انجام تخلیه در آن نیز بالا می باشد. از مزیت های این روش تخلیه توالت فرنگی، می توان به بی صدا بودن فرآیند آن اشاره کرد.

2- سیستم تخلیه توالت فرنگی ریزشی: در سیستم تخلیه توالت فرنگی ریزشی، آب از درون مخزن به قسمت بیرونی لبه های کاسه توالت فرنگی انتقال پیدا کرده و سپس از طریق سوراخ هایی که در فاصله  های مشخص درون کاسه توالت فرنگی تعبیه شده اند، خارج می شود (اولین تصویر). در واقع سیستم تخلیه و شست و شو در این شیوه، از بالا به پائین می باشد. یکی از معایب تخلیه ریزشی، بالا بودن نسبی مصرف آب در آن می باشد. از این نوع سیستم تخلیه، معمولا در توالت فرنگی های دو تکه استفاده می شود.

3- سیستم تخلیه توالت فرنگی واتر جت: یکی از جدید ترین سیستم های تخلیه توالت فرنگی، واتر جت می باشد. این سیستم تخلیه، علاوه بر مکانیز شوتینگ، از سوراخ های کاسه توالت فرنگی که در تخلیه ریزشی به آن اشاره شد نیز استفاده می کند. در واقع می توان گفت سیستم تخلیه واتر جت، از سیستم تخلیه توالت فرنگی ریزشی برای شست و شو کاسه توالت فرنگی، و از مکانیزم شوتینگ برای تخلیه کردن توالت فرنگی استفاده می کند.

در سیستم تخلیه واتر جت، آب به وسیله سوراخ های تعبیه شده به درون کاسه می ریزد و سپس فرآیند تخلیه به صورت شوتینگی و با فشار انجام می شود. این نوع سیستم تخلیه، مصرف آب نسبتا کمی داشته و هنگام انجام عملیات تخلیه نیز صدای بسیار کمی تولید می کند.

4- سیستم تخلیه توالت فرنگی توربو جت : سیستم تخلیه توربو جت، شباهت زیادی به سیستم تخلیه واتر جت دارد. در هر دو نوع این سیستم های تخلیه، از سیستم شوتینگ استفاده می شود. تفاوت این دو نوع سیستم، در شیوه شست و شو آن ها می باشد. در سیستم تخلیه توالت فرنگی توربو جت، از چند سیستم شوتینگ استفاده می شود، یکی از شوتینگ ها مانند سیستم تخلیه واتر جت در قسمت کف توالت فرنگی قرار دارد و دو سیستم شوتینگ دیگر نیز در قسمت بالایی کاسه قرار داده شده اند . وجود این شوتینگ های توالت فرنگی در سیستم تخلیه توربو جت، سبب می شود تا تخلیه در زمان کوتاهتری انجام شود. مصرف آب نیز در این روش، در مقایسه با روش های گفته شده ، بسیار کمتر باشد.

-توالت فرنگی پارس سرام از نظر ظاهری

یک تفاوت دیگر در توالت فرنگی‌ها مدل ظاهری است، که در نحوه نصب نیز تاثیر می‌گذارد. توالت‌فرنگی‌های رایج بازار در سه مدل یک تکه، دو تکه و وال هنگ ارائه می‌شوند.

توالت فرنگی یک تکه 

این مدل در یک تکه قالب‌گیری می‌شود و مخزن و کاسه توالت به هم متصل هستند. توالت فرنگی یک تکه سطح بهداشت بالایی دارد. زیرا درزها کمتر هستند و تمیز کردن بدنه راحت انجام می‌شود. از نظر ظاهری نیز یکپارچگی و فرم بهتری نسبت به مدل دو تکه دارد.

توالت فرنگی دو تکه

در این مدل مخزن و کاسه توالت از هم جدا هستند و نصب آنها نیز جداگانه انجام می‌شود. مدل‌های دو تکه به نگهداری بیشتری نیاز دارند تا آلودگی در درز میان کاسه و مخزن باقی نماند. معمولا قیمت مدل دو تکه کمتر از مدل‌های دیگر توالت فرنگی است و تنوع قابل قبولی نیز دارد.

توالت فرنگ وال هنگ یا دیواری

وال هنگ جدیدترین و شیک‌ترین مدل توالت فرنگی است. این مدل پایه ندارد و و بر روی دیوار نصب می‌شود. مخزن توالت در این مدل معمولا درون دیوار قرار می‌گیرد؛ به همین دلیل حجم بسیار کمتری در سرویس بهداشتی اشغال می‌شود. این مدل شستشو و نظافت آسانی دارد، به دلیل قرارگیری تجهیزات درون دیوار سروصدا را به حداقل می‌رساند، با وجود تجهیزات و استحکامات درون دیوار مقاومت بسیار بالایی دارد، ارتفاع آن قابل تنظیم است و مصرف آب بسیار کمتری دارد.

خرید توالت فرنگی پارس سرام

جهت مشاهده و بررسی چینی آلات پارس سرام بر روی لینک های زیر کلیک نمایید :

محصولات پارس سرام

کاتالوگ پارس سرام

لیست قیمت توالت فرنگی پارس سرام (خرداد 1400) :

لیست قیمت توالت فرنگی پارس سرام

ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 1
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
طراحی سایت با مهریاسان
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){ dataLayer.push(arguments); } gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-99835259-2');